خبرخوان

اخبار

شارژ کپسول آتش نشانی در اصفهان -چهارشنبه, 25 فروردین 1400
نکات کلیدی در شارژ کپسول آتش نشانی : بسیاری از کپسول های آتش نشانی را باید هر 6 ماه یکبار باز کرده ، بررسی ، تمیز و دوباره شارژ کنید. دفترچه راهنما و یا پلاک نام روی کپسول را بررسی کرده تا مشخص کنید هر چند وقت یکبار به این نوع نگهداری نیاز دارید. کپسول های آتشنشانی با سری نایلونی و یا پلاستیکی ممکن است ترک بخورد و به مرور زمان تاب پیدا کند. فقط کپسول های قابل استفاده مجدد با سری فلزی برای جلوگیری از تصادفات در مواقع اضطراری باید استفاده شود. برای شارژ کپسول آتش نشانی باید حتما با شرکت های خدماتی معتبر همچون شرکت ماهان گستر همگام تماس بگیرید تا با ارسال متخصصین ، در اسرع وقت نسبت به پر کردن کپسول ها اقدام نمایند. به طور کلی طول عمر کپسول ها بین 5 تا 15 سال است. اگر کپسول شما طول عمر بیشتر از 10-5 سال دارد ، از تکنسین ها برای مشاوره خرید کپسول آتش نشانی جدید کمک بگیرید.
شارژ کپسول آتش نشانی -يكشنبه, 22 فروردین 1400
هنگامی که از یک کپسول اتش نشانی استفاده می شود حتی برای مدت زمان کوتاه باید دوباره عمل شارژ کپسول اتش نشانی روی ان انجام شود تا کارائی لازم در آتش سوزی بعدی را داشته باشد.
شارژ کپسول آتش نشانی -يكشنبه, 22 فروردین 1400
هنگامی که از یک کپسول اتش نشانی استفاده می شود حتی برای مدت زمان کوتاه باید دوباره عمل شارژ کپسول اتش نشانی روی ان انجام شود تا کارائی لازم در آتش سوزی بعدی را داشته باشد.
رنگ مد سال 2021 – 1400 چیست؟ -يكشنبه, 17 اسفند 1399
رنگ زرد روشن انتخاب شده توسط موسسه پنتون با کد رنگی PANTONE 13-0647 یک زرد درخشان، سر زنده و با نشاط است، رنگی گرم و سرشار از انرژی خورشید. رنگ خاکستری کامل با کد رنگی PANTONE 17-5104 نمادی از عناصر جامد، قابل اعتماد و جاودانه است که پایه محکمی ایجاد می کند. این رنگ احساس خونسردی، مقاومت و استواری را به ما تلقین می کند.
کسب درآمد اینترنتی -يكشنبه, 10 اسفند 1399
کسب درآمد اینترنتی طی چندین سال تا به امروز رشد بسیار زیادی داشته است. خیلی از افراد قصد دارند از طریق اینترنت کسب درآمد کنند. طوری که کسب درآمد اینترنتی یکی از دغدغه ها و مشکلات بسیاری از افراد شده است. همه شما می دانید که کسب درآمد از اینترنت در منزل امکان پذیر است و می توانید از طریق اینترنت به درآمد های بسیار زیادی در ماه برسید.
عید نوروز اسـت و سنت دیرینه دید و بازدید، در روزهای نوروزی همیشه منتظر میهمانان عید هستیم و سعی می کنیم سخاوت مندانه ترین سفره و بهترین پذیرایی را از خود ارائه دهیم. هزاران سال اسـت کـه مردم اعتقاد دارند هر چـه قدر بهتر سال نو را شروع کنیم، سال بهتری در پیش رو خواهیم داشت، بهمین منظور امروز ایده هاي جالبی برای پذیرایی از میهمانان در عید نوروز رابه همراه هم مرور می کنیم.
برای اغلب ما حوادث طبیعی یا غیرطبیعی زیادی در محیط‌ها و فضاهای بسته‌ای مثل خانه اتفاق افتاده که در پی آن بیشتر به فکر ایمنی ساختمان محل زندگی‌مان افتاده‌ایم یا حتی برای بیمه آن اقدام کرده‌ایم. حتی برای موضوعی ساده مانند سقف کاذب و گچ کاری نیز باید اصول ایمنی رعایت شوند. همچنین نباید از تعویض تجهیزات و عایق‌بندی دیوار و کف غافل شد.
یکی از مواردی که باید در مورد ایمنی و امنیت ساختمان رعایت کنید استاندارد نصب کپسول های آتش نشانی است. کپسول های آتش نشانی باید طوری نصب شوند که در مواقع اضطراری بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید و در زمان آتش سوزی از آنها استفاده کنید. نصب کپسول آتش نشانی در مکان استاندارد به شما کمک می کند که در زمان خطر واکنش بهتری از خود نشان دهید و احتمال موفقیت خود را برای خاموش کردن آتش بالا ببرید، پس مهم است که آنها را کجا نصب کنید.
در این مقاله تلاش می کنیم تا اصول ایمنی و استاندارد نحوه شارژ کپسول های آتش نشانی را به طور کامل و دقیق توضیح دهیم .
آتش سوزی از آن دسته حوادثی است که می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. فاجعه ساختمان پلاسکو و دردی که هر لحظه و هر ساعت در جانمان نشسته و آزارمان می دهد، حاکی از همین مساله است. این که آتش، می تواند فاجعه بیافریند! اما سوال این است که چه می توان کرد تا دوباره شاهد چنین فاجعه ای نباشیم؟ در این مقاله، به صورت دقیق به نکات و اقداماتی که قبل از وقوع آتش سوزی و در حین آن باید مورد توجه قرار گیرند، پرداخته شده است.